Home

Mindszenti evangélikus temető miskolc

Mindszenti evangélikus temető - Miskolc / Miskolc (3500

Mindszenti temető - Wikipédi

Mindszenti Evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc, Hungary. Zapisi:. Slike:. Cemetery page showing maps, records, and images of headstones in the Mindszenti Evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc, Hungary | BillionGraves Cemetery and Images. Preuzmite odmah aplikaciju BillionGraves i pomognite u sakupljanju slika s ovog groblja telefon: +36 (46) 353-909 e-mail: info@temeto-miskolc.hu cím: 3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 105 Mindszenti evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary. Zapisi:. Slike:. Cemetery page showing maps, records, and images of headstones in the Mindszenti evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary | BillionGraves Cemetery and Images. Preuzmite odmah aplikaciju BillionGraves i pomognite u sakupljanju slika s ovog groblja

Mindszenti katolikus temető - Miskolc / Miskolc (3500

Miskolc területén összesen 34 temető található. Ebből önkormányzati tulajdonban hét működő (köztük a legnagyobb, a Szentpéteri kapui, illetve több olyan, ami Miskolchoz csatolt kisebb települések temetője) és hat lezárt temető (köztük a katonatemetők, az 56-osok parcellája, a régi zsidótemető és a tetemvári Hősök temetője) van A Miskolc Mindszenti Plébánia számlaszáma: Miskolc Mindszent Római Katolikus Plébánia 10700086-68799748-51100005 . Hálát adunk Istennek az elmúlt hetek tapasztalatáért, és köszönetet mondunk a kedves híveknek türelmükért és imádságukért. Továbbra is vigyázzanak egymásra és önmagukra! Legyenek óvatosak és türelmesek A korábban eltemetett, elhamvasztott, különböző temetkezési helyekre elhelyezett elhunytak exhumálását, exhuma-hamvasztását, urnaáthelyezését meg lehet rendelni a Szentpéteri kapui temetőben. (3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 105.) Melyik temető meddig tart nyitva? Temetőink nyitvatartási ideje egységes

Mindszenti evangélikus temető - Miskolc (Miskolc) Bemutatkozás. Nyitvatartás: nincs megadva. Cím: 3530 Miskolc, Király utca / Bihari János utca. Bemutatkozás Írjon nekünk! Adatkezelés Felhasználási feltételek Impresszum Médiaajánlat. Az oldal közvetített szolgáltatásokat tartalmaz. Az esetleges kellemetlenségekért, a. Útvonalterv ide: Mindszenti evangélikus temető. 3530 Miskolc Király utca Mindszenti Evangélikus Temető Miskolc címe, telefonszáma és szolgáltatásai. Cím: 3530 Miskolc, Bihari János utca 5

A miskolci Mindszenti római katolikus templom az egykori tapolcai birtok Mindszentek kápolnája helyén épült, neve is erre a korszakra utal. A barokk templomotAlthán Mihály Frigyes tapolcai apát kezdeményezésére kezdték el építeni 1728-ban, 1744-ben történt felavatása már utóda Máriássy Sándor nevéhez fűződik. Egyes történészek szerint építtetője az olasz. Autonom Orthodox Israelita Cemetery of Miskolc Mendikás Dűlő 1. Miskolc, 3501 . Tisztelt Látogató! Figyelem a temető nyitvatartási rendje megváltozott. Hétfő-Csütörtök: 10:00-14:00 Péntek: 10:00-13:00 Vasárnap: 08:00-12:00 Szomabaton/Sabbat: Zárv Mindszenti Evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc, Hungary. Bejegyzések:. Kép:. Temetőoldal, amely térképeket, bejegyzéseket és sírkövek képeit mutatja a <temető neve>-ben. Töltse le a BillionGraves alkalmazást most és segítsen képeket gyűjteni erről a temetőről Útvonalterv ide: Parkoló Mindszenti temető. 3530 Miskolc Dankó Pista utca 19 Törkölyösi temető Gyár utca. 3. Evangélikus egyház. Mindszenti temető Király utca. Nagyleány temető Dóczy József utca. Diósgyőri temető Kondor Béla utca. 4. Izraelita Hitközösség. Avasi izraelita temető Mendikás utca. 4. melléklet a 18/2017. (VI.16.) önkormányzati rendelethe

Mindszenti Evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj

 1. Mindszenti Templom (Miskolc, Magyarország). Olvasson utazói értékeléseket, tekintse meg a hiteles fényképeket, és foglalja le szállását a Tripadvisoron
 2. Hol járunk most: Nyitó oldal / Üzemeltetett temetők - Evangélikus. Üzemeltetett temetők - Evangélikus Mindszenti Evangélikus Temető 2001. július 1-től látjuk el a miskolci Mindszenti Evangélikus Temetőben a ravatalozást és a sírásási munkálatokat
 3. Görömbölyi Temető Miskolc. 3556 Kisgyőr Mocsolyástelep 2. Megnézem; Temetkezés - $$ Mindszenti Katolikus Temető Miskolc. 3530 Miskolc Dankó Pista utca 19. Megnézem; Temetkezés - $$ Mindszenti Evangélikus Temető Miskolc. 3530 Miskolc Bihari János utca 5. Megnézem; Temetkezés - 1; 2; 3 (current) Kapcsolódó címkék.
 4. Miskolc, Mindszenti evangélikus temető, Borsod-Abaúj-Zemplén: Bausz Györgyné.
 5. Szentpéteri kapui temető nagyravatalozójában: Római katolikus: 13 óra, Tóth Béla plébános Evangélikus: 14 óra, Sándor Frigyes esperes Református: 15 óra, Gecse Attila lelkipásztor Polgári: 16 óra, Pásztor Mária polgári szóno
 6. Görömbölyi temető, Miskolc, Miskolci, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary. Bejegyzések:. Kép:. Temetőoldal, amely térképeket, bejegyzéseket és sírkövek képeit mutatja a <temető neve>-ben. Töltse le a BillionGraves alkalmazást most és segítsen képeket gyűjteni erről a temetőről

Tovább a Salgótarjáni Utcai Zsidó Temető honlapjára HU / EN; Nemzeti Sírhelyek. Mindszenti Ödön (Szvoboda Ödön, mindszenti) Rövid leírás Torday S. Blanka növendékeként, majd a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskolán tanult énekelni. A Pázmány Péter Tudományegyetem középiskolai tanári okl. is szerzett Farkasréti temető, Budapest Parcella, Szakasz, Sor, Sír: Érdi úti, N/A, IV, 50 fülke . Védett: 2004 Eseménynaptár. Hírek. Új taggal bővül a nemzeti emlékhelyeket bemutató emlékérme-sorozat. 2020. 11. 18. Az emlékérme a Nemzeti Örökség Intézete kezdeményezésére 2014-ben indult, a hazai nemzeti emlékhelyeket bemutató.

Szentpéteri Kapui Temető - Nagyravatalozó november 1. 15.00 Mindszenti Evangélikus Temető - Kápolna Közös Gyülekezeti és Iskolai Csendesnap Október 25-én pénteken 9 órától Gyülekezeti kirándulás November 16-án autóbuszos kirándulást szervezünk Pannonhalmára a Bencés Főapátság megtekintésére Miskolc. Megye. Ajánló november 2-án pedig délelőtt fél 11-től lesz szentmise a temető kápolnájában. A Mindszenti temetőben november 1-jén este fél 6-tól tartanak megemlékezést. A Szentpéteri kapui temetőben szintén vasárnap délután 1-kor, a diósgyőri és a hámori temetőben délután 3 órakor kezdődik a római.

Miskolc város temetőinek honlapj

 1. 3525 Miskolc, Papszer utca Vallási épületek Miskolcon. Avasi Református templom és temető Fizetett hirdetés. Belvárosi Evagélikus Templom Az evangélikus közösség története Miskolcon egészen a XV. századig nyúlik vissza, amik..... 3530 Miskolc , Hunyadi A miskolci Mindszenti római katolikus templom az egykori tapolcai.
 2. den év május 11. napján, továbbá január 1. napján; március 15-én; Húsvét hétfőn, május 1-én, Pünkösd hétfőn, augusztus 20-án, október 23-án, november 1-én (a Mindszenti Római Katolikus és Evangélikus temető.
 3. MISKOLC MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA 62/2000. (XII.13.) számú rendelete a temetőkről és temetkezési tevékenységről (Egységes szerkezetben a módosításáról szóló 23/2002. (VI.10.), 34/2005. (IX.28.)
 4. Read Wikipedia in Modernized UI. Az avasi gótikus református templom Miskolc belvárosának legrégebbi épülete. Eredetileg katolikus templom volt, melye
 5. Diósgyőri evangélikus templom - Miskolc - látnivalók Miskolcon. miskolci látnivalók - Diósgyőri evangélikus templom, Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Észak-Magyarorszá

Mindszenti evangélikus temető, Miskolc, Borsod-Abaúj

fizetni Miskolc város ünnepén, azaz minden év május 11. napján, továbbá január 1. napján; március 15-én; hús - véthétfőn, május 1-jén, Pünkösd hét-főn, augusztus 20-án, október 23-án, november 1-jén (a Mindszenti Ró-mai Katolikus és Evangélikus temető környékén minden év október 31. é AutóHirdető oldal választott névvel 1 hónapra 2500 Ft-ért + Ajándék Táblagép Országos, országos megjelenés 2.500 Ft 5.000 F Klucs Lászlóné Ördög Mária reviewed Miskolci Belvárosi Evangélikus Gyülekezet — 5 star. December 1, 2016 · Hungary · Miskolc, az Avasi templom és temető. The other side of the family at the Avas cemetery. Sandor Sonkoly added a new photo — at Gothic Protestant Church of Avas. July 25, 2017 · Miskolc, Mindszenti Plébánia tuk az ortodoxtemető, a műemlék jellegű avasi református temető, a mindszenti katolikus temető, az avasi zsidótemető, a Göncön található négy temető, a miskolci Szent Anna te-mető, a diósgyőri katolikus, református és evangélikus temetők, majd a Deszkatemető (tetemvári református temető) sírjait A sírhelyek, kiegészítők, kripták renoválása során a célunk az eredeti állapot visszahozása, megőrizve az értékes jellemzőket, s eltüntetve az idő vasfoga 2018. december 25. A Mindszenti temető a mai Miskolc központinak mondható pontján helyezkedik el, noha valamikor a város határán, sőt azon kívül volt

Miskolc temetőinek listája - Wikipédi

Mindszenti Plébánia Alapítva 1717-ben - Miskolc

Miskolc - Miskolc programok, Miskolc látnivalók, Miskolc nevezetességei, Miskolc bemutatás A temető csendje is mélyebb lett. Fehér dunnájába zárta a zokogások árját, amelyek ott köröztek a délnyugati sarokban, egy ifjú friss sírhantja felett... 20160630 - Hungarikum - Dr. Enghy Sándor (ism. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's. 2014. december 19-január 2.A Művészetek házában 19 órától Malek Andrea és Lerch István estjén vehetnek részt.A produkció része az Ébredés c. Malek CD dalai és a V'Moto-Rock nóták, de Horváth Charlie számai is elhangzanak sajáto Bogács - dél-borsodi üdülőközség, a Bükkaljai Borvidék központja. Egertől 16 km-re fekszik a Bükk hegység kiszélesedő völgyében. Nemzetközi hírű termálfürdőjével, szép környezeti fekvésével, gazdag kulturális programjaival, borkultúrájával, fejlett infrastruktúrájával és színvonalas szolgáltatásaival az észak-magyarországi régió dinamikusan fejlődő.

Gyakori kérdések Miskolc város temetőinek honlapj

A molnárkalács borsodnádasdi hagyománya az arnóti evangélikus templom és rokokó oltár valamint Kelemen Didák munkássága Mindszenti római katolikus templom Tapolcai bencés apátság, valamint a Miskolc nemzetség udvarházának és temetőkápolnáinak földalatti maradványai Bársony-házi szakócák Miskolcon és. Síremléke a mindszenti evangélikus temetőben található. Főbb művei: Biztosítási ügy, különös tekintettel az egyházi biztosításra és toldalék a hazai biztosítási ügyről (Pest, 1865); Vélemény a magyar vidéki pénzintézetek reformja tárgyában (Miskolc, 1899); Miskolcz királyi városságának története (Miskolc. A Reindl-féle Miskolc térkép 1784-ből. A lenti részen a Mindszenti templom és az ispotály látható, mint a város határa. 1783 Az első katonai felmérés Miskolcot ábrázoló részlete. Itt is a város déli kapuja a Mindszenti templom és környezete. 1883

Minőségvezérelt Közétkeztetés Program. A közétkeztetés összetett, többszereplős szolgáltatás. Magyarországon napjainkban 3000-3500 főzőkonyhán és 6500 tálalókonyhán naponta másfél-kétmillió, többségében gyermek, beteg vagy idős ember étkezik A szombathelyi diákévek Az elemi iskola ötödik osztályának elvégzése után kicsi szülőfaluját, Csehimindszentet elhagyó parasztgyerek számára nagy eset volt az első diákruha'', az első utazás a nagyvárosba'', Szombathelyre, a megyeszékhelyre és a beiratkozás a csornai premontrei kanonokok vezetése alatt álló Szent Norbert Gimnáziumba A belváros megújulásának a keretében felújították a Mindszenti templomot, a Kossuth utcai Református templomot és nemrég fejezték be a Minorita templom felújítását. Tavaly készült el az Avasi temető új kerítése. Belváros Avas szálló: Az épület a végnapjait éli

Mindszenti evangélikus temető - Miskolc - Temetkezés

Körmendi evangélikus templom felújítása I. ütem A Szalkszentmártoni Református Egyházközséghez tartozó műemléktemplom felújításának támogatása I. ütem Mosonmagyaróvári református templom, gyülekezeti terem és lelkészi hivatal beruházása III. ütem Miskolc- Avasi templom felújításának folytatás A támadás hírére a miskolc-tapolcai nemzetőrség 20 fős csoportja és a Borsodi Rádió 50 fős őrsége a Bükkbe vonult, két napon belül azonban mindkét csapat feloszlott. A fegyveresek hazatértek, vagy külföldre menekültek. A bükki Fehérkőlápán is berendezkedett egy társaság

Mindszenti evangélikus temető - térképem

 1. Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola Sopron Hunyadi u. 8-10. Rajnai Károly 99/511060 99/511061 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12. P. Holczinger Ferenc SJ 46/560-458 MINDSZENTI ÁLTALÁNOS ISKOLA Szabadság tér 2-3
 2. 2020. 07. 22. szerda. Magdolna. EUR 350,82 Ft; GBP 386,15 F
 3. Az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola online hittanversenyt szervez az Egri Főegyházmegye fenntartásában lévő katolikus általános iskolák felső tagozatos tanulói számára: Van itt egy gyermek címmel.Minden iskola egy háromfős csapattal nevezhet.A verseny időpontja: 2020. november 27. péntek, 13 00A jelentkezés határideje: 2020. november 20.
 4. Mindszenti Általános Iskola Dózsa-telepi Tagintézménye 029687 Mindszent Iskola utca 72-76.-0,508 (-0,79, -0,26) Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola 203197 Miske Templom tér 16. Kalocsai-0,580 (-0,94, -0,21) Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 028961 Miskolc Csele utca 14. Miskolci-0,599 (-1,10.
 5. Nagy Lajos (Miskolc, 1862) — *Dálnoky Lajos Nagy Lajos (Kányád, 1884. nov. 21. — 1949. ápr. 10. Székelykeresztúr) — református egyházi író. A székelyudvarhelyi Református Kollégiumban végzett (1904); Kolozsvárt a Református Teológián szerzett lelkészi képesítést (1908), majd Jénában és Göttingában folytatta.

Mindszenti Evangélikus Temető Miskolc, Temetkezés

Velence (Venezia, I). Temető Sepulchra Venezinna papír, kartonra ragasztva Velence (Venezia, I). Tengerparti részlet Kaltern Kaltern an der Weinstraße (A). Templomrom Heisterbach am Rhein Heisterbachi kolostor (Königswinter, D) Gótikus templom és síremlék erdőben Táj, előtérben sziklával Belgrád (Beograd, SRB). Mohamedán. 25. EGYH-EOR-17-EPER-0015 Gyülekezeti ház kialakításának folytatása Alsószeli Evangélikus Egyházközség Alsószeli 3 000 000 26. EGYH-EOR-17-EPER-0018 A zákányfalui R.K. Templom: főoltár, 2 db mellékoltár, stációk, orgona restaurálása Római Katolikus Plébánia Zákányfalu Zákányfalu 6 000 000 27 A 220 km hosszú vonalon 50 állomást terveztek. 1892-ben Hódmezővásárhelyre a körtvélyesi őrháztól vezették a telefont a Körtvélyesi úton a Szegvár-mindszenti vámházig, onnan a Cserey, a Damjanich, Lázár, Szentesi, Mária Valéria, Szt. Antal utcákon át az Andrássy utcáig.23

Mindszenti Római Katolikus Templom , Miskolc - Nyitvatartá

Elődje 1828-1829 között báró Barküczy László, a későbbi székesfehérvári püspök volt. (1828-ban a Szent Anna templom körül szervezték meg a felsővárosi plébániát, a régi mindszenti plébániát ettől kezdve Miskolc-Alsóvárosnak nevezték, Mindszent elnevezését csak 1941-ben kapta meg újra. t/llliYlttDIUÜIRI gipgyárts MISKOLC. fiatal ügyes seiédel keres október 15-ére FLEISCIláCKEl ITILi füszerkereskedö NAGYKANIZSA, Király-utca 27. — Horvát nyelvben jártasok előnyben részesülnek. 5757 Értesítjük; az Mentetett vevőközönséget, hogy Erzsébet-tér 17. ssáai alatt egy teljesen újonnan berendezett szabó-üzlete

Az Avas vulkáni eredetű, 234 méter magas domb Miskolc közepén, egyben az Avas városrész neve is. 244 kapcsolatok Megyénk, illetve Miskolc temetőiben és környékén folyamatos lesz a polgárőrök jelenléte is. Ezen kívül a kiemelt helyeken (Miskolcon a Szentpéteri kapui temető, Mindszenti temető, Vasgyári temető) a közterültet-felügyelet munkatársai is segítik a rendőrök munkáját

Miskolci Belvárosi Evangélikus Gyülekezet, Hunyadi utca 8

 1. Országalbum képvetítő/SlideShow Súgó. A vetítés automatikusan elindul/folytatódik.Ha vége a vetítésnek, automatikusan újraindul. A felület bal oldalára kattintva az előző képkockára, a jobb oldalára kattintva pedig a következő képkockára léphetsz. A bal/jobb oldalra való dupla kattintással az első képkockára ugorhatsz (mobil eszközön a dupla kattintás funkció.
 2. 18421349 -1 -05 a miskolc felsovarosi reformatus egyhazkozosseg templomaert es hiteleteert alapi 3532 miskolc gyori kapu 86. 143 221 20. 18436556 -1 -05 a miskolci ÁllatkertÉszetÉrt alapitvÁny 3527 miskolc augusztus 20. utca 12. 1/2 200 586 44. 18418608 -1 -05 a miskolci jogaszkepzesert alapitvany 3515 miskolc ajk dekani hivatal 454 568 2
 3. Váci Evangélikus Egyházközség Detre János evangélikus lelkész 037733 Dr. Váradi Iván Attila Nagymező u. 14. 032612 I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola és Karacs Teréz Kollégium Ősi János Géza király tér 8. 037732 Juhász Gyula Általános Iskola Kocsi Károly Báthori u. 17-19. 037734 Karolina Katolikus.
 4. A temető korát Széli Márta 1942-ben — a szentes-szentlászlói temető alapján — a ll. századra keltezte, Csallány Gábor ugyanakkor a kereszt fotóját 1941-ben — külön megjegyzés nélkül — a Szentes környéki honfoglalás kori leletekkel együtt közölte (CSALLÁNY 1941,187, El. tábla A; SZÉLL 1942,131)
 5. — U.15—12.15 Evangélikus Istentisztelet. — 1220 időjelzés, idüjárásjelt\'ntés — 12 30 Az operaházi zenekar. — Szünetben: Hú-diókrónika. Elmondja Papp Jenő. — 14 Hanglemezek. - 15.15 Török Sándor meséi. — 15.50 A Budapesti Koncert Szalonzenekar. — 17.10 Móra l\'e-renc előadása. — 117.40 Heverő (iyula és.
 6. 64 Miskolc 1865. júl.19. Zsarnay Lajos, Baló István ügye  65 Újszivacz 1865. aug.1. Gózon Zsigmond, az óhoroviczai iskolatanító ügyéről 2 db  66 Miskolc 1865. aug.2. Kun Bertalan, egyházi épületek biztosításáról  67 Miskolc 1865. aug.16. Zsarnay Lajos, révkomáromi papi ünnepségről  68 Debrecen.
 7. református \ (1930-ben is i)( evangélikus 2 (1939-ben 1), izraelita 11 (1939-ben 14). Kevesebb volt eggy*l a vegyesházasságok szama is, ez száinszerint 15 volt. Városi Mozgó. '¦«'• 2» 3» Budapesttel egyidfiben! L. Bromfleld gyOnyörO regénye Árviz Indiában Izgalmas, exotlkus, művészi, titokzatos, lázas szerelmi történet

— Eltemették Tóth Zoltán édesanyját. Néhai Tóth Zoltán szerkesztő tragikusan elhunyt özvegy édesanyját tegnap délelőtt temették a temető halottasházából. A temetésen (flhhen ott voltak Tóth Zoltán egykori tisztelői és jóbarátai közül. Ewers regénye: Allraune Városi SxlnQáz. ZAI.AI KÖZLÖNY Időjárá Jézus kínszenvedésének napján a rádióhallgatók a soltvadkerti evangélikus templom istentiszteletébe kapcsolódhatnak be Március 13-án keresztutat tartottak Miskolc belvárosában. a Széchenyi és a Szemere utcákon át vonult a menet a Mindszenti templomig, megállva többek közt a Tizes-honvédek emlékműve, a. Tartalom. Előszó 1. Isten oltalma alatt 2. Az új élet első jelei 7 Ha valaki szeretett volna valaha minket 13. Első miskolci utam 16 A legnagyobb a Szeretet 1

 • Klánháború duál fiók.
 • Nyirokcsomó duzzanat terhesség alatt.
 • Buzz légitársaság.
 • Peugeot ablakmosó tartály.
 • Székely himnusz szövege.
 • Ipod touch 32 gb.
 • Wiki steven tyler.
 • Multivitamin gyerekeknek.
 • Oregano olaj doterra.
 • Kantáros rövidnadrág munkaruha.
 • Ránctalanító krémek 50 év felett.
 • Pocaklakó póló.
 • Antibiotikum mire jó.
 • Mastercard kártya típusok.
 • Örökség visszautasítása leszármazó.
 • CSS background image no repeat.
 • Motorcsere kisebbre.
 • Kiskunhalas ingyen elviheto kiskutya.
 • Mandala rajzok kezdőknek.
 • Yamaha csónakmotor árlista.
 • Falcon peregrinus.
 • Nav biztonsági őr.
 • 60 as menyasszonyi ruha.
 • Erfo közhasznú nonprofit kft szeged.
 • Kevin james kannon valentine james.
 • Használtautó vásárlás tanácsok totalcar.
 • Tyler Herro.
 • Kínai 2 din fejegység bekötése.
 • Devon rex eladó.
 • Eladó lakás budapest toronyház utca.
 • Alanya tenger.
 • Abu dhabi f1 wiki.
 • Császárfa hajtás.
 • Shea vaj krém dm.
 • Defibrillátor hány volt.
 • Egész bors mártás.
 • Miert iphone.
 • Győrújbarát Étterem.
 • Folyamat lyukasztó.
 • Hajdú vízmelegítő 10l alsó bekötése.
 • Nyúlpörkölt.